INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere am despre acest forum

+2
aurora
Franz Schneider
6 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 6:42 pm

aurora a scris:Dezamagirea mea este legata de faptul ca am sperat/dorit
ca abba se va intoarce pe ATRACTIV, cu toti cei cu care a plecat.
De faptul ca tu Franz, ne-ai "comunicat" ceea ce ai spus legat de abba are forumul ei, eu i l-am facut
si eu i-l administrez, ca pe o victorie a ei impotriva noastra, sau nu stiu cum sa ma exprim,
am simtit ceva nepotrivit in tonul tau triumfalist, parca ai fi vrut sa ne dai cumva peste cap,
va uite ce lucru fain am facut... or nu cred ca sunt motive.
Doar ce mare lucru, fiecare isi poate face un forum al lui... fara sa priveasca inapoi...
Nu am vrut sa fim eu sau ea triumfatori din chestia cu noul ei forum. Am vrut doar sa stiti motivul pentru care ea nu mai e ATRACTIV-a. Departe de mine gandul sa va dau in cap cu vestea asta. Daca nu ma mai intrebati de ea atunci si aceste replici ale mele vor dispare din mesajele mele pentru ca eu de la mine nu voi incepe sa va spun cum ca vai, ce frumos e forumul lui Abba sau ce bine e acolo, etc, etc, etc....
Deci, daca vreti sa stiti ce si cum e cu ea, luati legatura direct cu ea si nu ma mai intrebati pe mine. E hotararea ei si cu asta basta.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Mihaela Sam 15 Mai 2010, 6:51 pm

another a scris:
Mihaela a scris:
P.S. Eu nu vorbesc cu nimeni de pe forum in particular, nici cu Another si nici cu Aurora. Iar in ultimul timp nici cu tine.
Ooooppppssss....!
Nu e problema ca nu influentez pe nimeni de obicei...
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Mihaela Sam 15 Mai 2010, 6:52 pm

Franz Schneider a scris:
Nu am vrut sa fim eu sau ea triumfatori din chestia cu noul ei forum. Am vrut doar sa stiti motivul pentru care ea nu mai e ATRACTIV-a.
Tuturor ni se poate intampla scratch
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 6:57 pm

Franz Schneider a scris:
aurora a scris:Dezamagirea mea este legata de faptul ca am sperat/dorit
ca abba se va intoarce pe ATRACTIV, cu toti cei cu care a plecat.
De faptul ca tu Franz, ne-ai "comunicat" ceea ce ai spus legat de abba are forumul ei, eu i l-am facut
si eu i-l administrez, ca pe o victorie a ei impotriva noastra, sau nu stiu cum sa ma exprim,
am simtit ceva nepotrivit in tonul tau triumfalist, parca ai fi vrut sa ne dai cumva peste cap,
va uite ce lucru fain am facut... or nu cred ca sunt motive.
Doar ce mare lucru, fiecare isi poate face un forum al lui... fara sa priveasca inapoi...
Nu am vrut sa fim eu sau ea triumfatori din chestia cu noul ei forum. Am vrut doar sa stiti motivul pentru care ea nu mai e ATRACTIV-a. Departe de mine gandul sa va dau in cap cu vestea asta. Daca nu ma mai intrebati de ea atunci si aceste replici ale mele vor dispare din mesajele mele pentru ca eu de la mine nu voi incepe sa va spun cum ca vai, ce frumos e forumul lui Abba sau ce bine e acolo, etc, etc, etc....
Deci, daca vreti sa stiti ce si cum e cu ea, luati legatura direct cu ea si nu ma mai intrebati pe mine. E hotararea ei si cu asta basta.
Franz, dar mai bine te întrebăm noi ce-i cu ea, ca să nu ne mai spui tu neîntrebat şi să pari ridicol! Nu crezi? Fără supărare! lol!

OK! O să fac treaba până la capăt, pentru că se pare că asta vrei! Ce adresă are la forum?
Iar acum tu răspunzi clar că nu ai voie să-mi spui, că trebuie să iau legătura cu ea pentru treaba asta, că e dorinţa ei, că alea-alea! Acum că am încheiat acest subiect pe care nu noi ci tu l-ai adus în discuţie, putem pune punct? Hă?
Fără supărare şi alte alea! Dacă se poate, adică!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 7:10 pm

Franz Schneider a scris:Franz cel de acum o saptamana poate ca te-ar fi crezut. Asta nou insa....

Da-mi voie sa te intreb... ce s-a schimbat la Franz asta nou? intr-o saptamana de liniste si relaxare?

Hm...
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 7:31 pm

another a scris:Franz, dar mai bine te întrebăm noi ce-i cu ea, ca să nu ne mai spui tu neîntrebat şi să pari ridicol! Nu crezi? Fără supărare! lol!

OK! O să fac treaba până la capăt, pentru că se pare că asta vrei! Ce adresă are la forum?
Iar acum tu răspunzi clar că nu ai voie să-mi spui, că trebuie să iau legătura cu ea pentru treaba asta, că e dorinţa ei, că alea-alea! Acum că am încheiat acest subiect pe care nu noi ci tu l-ai adus în discuţie, putem pune punct? Hă?
Fără supărare şi alte alea! Dacă se poate, adică!
N-ai fost atent. Aurora m-a intrebat de Abba si eu EI i-am raspuns. Iar Aurora va confirma asta.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 7:34 pm

aurora a scris:
Franz Schneider a scris:Franz cel de acum o saptamana poate ca te-ar fi crezut. Asta nou insa....

Da-mi voie sa te intreb... ce s-a schimbat la Franz asta nou? intr-o saptamana de liniste si relaxare?

Hm...

A devenit IMUN la tot ce a fost in trecut. Pe forum. Doar pe forum. Si vrea sa administreze altfel forumul. Fara a mai lasa loc de interpretari.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 7:34 pm

Bineînţeles, Franz! Smile
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 7:35 pm

Franz Schneider a scris:
another a scris:Franz, dar mai bine te întrebăm noi ce-i cu ea, ca să nu ne mai spui tu neîntrebat şi să pari ridicol! Nu crezi? Fără supărare! lol!

OK! O să fac treaba până la capăt, pentru că se pare că asta vrei! Ce adresă are la forum?
Iar acum tu răspunzi clar că nu ai voie să-mi spui, că trebuie să iau legătura cu ea pentru treaba asta, că e dorinţa ei, că alea-alea! Acum că am încheiat acest subiect pe care nu noi ci tu l-ai adus în discuţie, putem pune punct? Hă?
Fără supărare şi alte alea! Dacă se poate, adică!
N-ai fost atent. Aurora m-a intrebat de Abba si eu EI i-am raspuns. Iar Aurora va confirma asta.
Nu e nevoie. Smile
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 7:36 pm

Atunci de ce rastalmacesti vorbele mele ?
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 7:47 pm

Franz Schneider a scris:Atunci de ce rastalmacesti vorbele mele ?
Nu răstălmăcesc nimic, Franz! Eu ascult muzică şi fac dedicaţii!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 4 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum