INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere am despre acest forum

+2
aurora
Franz Schneider
6 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 4:16 pm

Vreau să ştiu... există un "război" între voi doi?
Aveţi ceva să vă reproşaţi unul altuia?
Există între voi doi o stare de conflict ireconciliabilă?
Nu puteţi discuta ca doi bărbaţi maturi, în fraze cu subiect şi predicat?

Vă ştiu pe amândoi, dar nu înţeleg nimic... nici de la Franz, nici de la another.
Şi aş vrea să înţeleg ce se întâmplă. Voi doi daţi foc la casă!
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:18 pm

Deci, sa nu uitam ca acest forum este sustinut datorita membrilor adusi de mine. Saptamana trecuta cand voi abia catadicseati sa intrati pe aici am facut un anunt pe GSP, iar prietenii nu au ezitat sa-mi sara in ajutor. Cati va puteti mandri ca aveti asemenea prieteni ? Ca eu nu prea am vazut oameni adusi de voi aici. Si, daca vreti ca acest forum sa existe si sa reziste in timp e nevoie de popularea lui. Suna arogant. Stiu. Dar e purul adevar. Iar userii adusi de mine au si activitate pe forum, ceea ce nu-i de neglijat.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:18 pm

aurora a scris:Vreau să ştiu... există un "război" între voi doi?
Aveţi ceva să vă reproşaţi unul altuia?
Există între voi doi o stare de conflict ireconciliabilă?
Nu puteţi discuta ca doi bărbaţi maturi, în fraze cu subiect şi predicat?

Vă ştiu pe amândoi, dar nu înţeleg nimic... nici de la Franz, nici de la another.
Şi aş vrea să înţeleg ce se întâmplă. Voi doi daţi foc la casă!
Pe forum DA, exista un conflict. In viata reala stiu sa ma comport asa cum ati vazut la Straja. In viata reala eu si Another suntem altcineva decat pe forum.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 4:24 pm

Franz Schneider a scris:Deci, sa nu uitam ca acest forum este sustinut datorita membrilor adusi de mine.
Saptamana trecuta cand voi abia catadicseati sa intrati pe aici am facut un anunt pe GSP,
iar prietenii nu au ezitat sa-mi sara in ajutor.
Cati va puteti mandri ca aveti asemenea prieteni ?
Ca eu nu prea am vazut oameni adusi de voi aici.
Si, daca vreti ca acest forum sa existe si sa reziste in timp e nevoie de popularea lui.
Suna arogant. Stiu. Dar e purul adevar.
Iar userii adusi de mine au si activitate pe forum, ceea ce nu-i de neglijat.

Franz... una-i una, si doua sunt mai multe.
"voi abia catadicseati sa intrati pe aici"... mie cel putin imi suna "nasol", "naspa", ca sa nu zic chiar jignitor.
CEL PUTIN LA ADRESA MEA !
dar si a lui another, a Iuliei, a lui geta, a lui Nicu, a lui sare.ochi, a lui ANUBIS... daca am uitat pe vreunul, sa ma ierte.

Ca tu ai prieteni buni, da, este adevarul adevarat, si s-a vazut asta, abietii de la GSP au venit,
si au venit pentru tine, si ne-au si spus, ca daca Franz nu apare, ei dispar!

Dar stii bine ca nu toti suntem pe forumuri atat de mari si solide, si ac nu toti avem prieteni.
Eu chiar nu am... si totusi, unul dintre usrii iubiti si apreciati pe acest forum, este adus de mine...
Asa cum si eu am fost adusa aici de un alt user de baza al acestui forum, care imi doresc sa revina... cu toti prietenii lui.

Imi pastrez ideea ca ATRACTIV=Franz.
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 4:26 pm

Franz Schneider a scris:
aurora a scris:Vreau să ştiu... există un "război" între voi doi?
Aveţi ceva să vă reproşaţi unul altuia?
Există între voi doi o stare de conflict ireconciliabilă?
Nu puteţi discuta ca doi bărbaţi maturi, în fraze cu subiect şi predicat?

Vă ştiu pe amândoi, dar nu înţeleg nimic... nici de la Franz, nici de la another.
Şi aş vrea să înţeleg ce se întâmplă. Voi doi daţi foc la casă!
Pe forum DA, exista un conflict. In viata reala stiu sa ma comport asa cum ati vazut la Straja. In viata reala eu si Another suntem altcineva decat pe forum.

Atunci dezvolta si tu, si Another, conflictul vostru DE PE FORUM.
HAI SA DISCUTAM DESCHIS, CU TOATE CARTILE PE FATZA, DACA ALTFEL NU SUNTETI IN STARE SA VA LAMURITI.
Aruncati numai cu semi-cuvinte, cu suspiciuni si neincrederi, va fitiliti reciproc.

Spuneti deschis si clar ce va roade!
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:26 pm

Multumesc. Totusi eu continui sa cred ca ATRACTIV = cei 64 useri inscrisi pana acum.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:30 pm

Franz Schneider a scris:Deci, sa nu uitam ca acest forum este sustinut datorita membrilor adusi de mine.
(...)
Cati va puteti mandri ca aveti asemenea prieteni ?
(...)
Ca eu nu prea am vazut oameni adusi de voi aici. Si, daca vreti ca acest forum sa existe si sa reziste in timp e nevoie de popularea lui. Suna arogant. Stiu(...)
Nu, Franz! Nu eşti arogant! Tu eşti doar un om de treabă care a învăţat rolul care i-a fost dat! lol! lol! lol!
Crede-mă că pot face o teorie întreagă pe tema asta legată de adusul userilor, iar verişoara ta din faţa aparatului foto are acelaşi text cu al tău, deci nu mă mir că-l repeţi şi tu ştiind de unde ai venit! lol!
Sunt simpatici băieţii aduşi de tine, iar totul a fost OK până te-ai băgat cu să tai cu pixu' textele!
În fond, poţi cenzura orice, prietene! E forumul tău, tu aduci userii, restul nu contează! Ne scuzaţi, şefu'...!
O să mă limitez în a sta pe-aci de vorbă cu cei de-o teapă cu mine.
Înc-o dată, mă scuzaţi! king
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:31 pm

Franz Schneider a scris:Multumesc. Totusi eu continui sa cred ca ATRACTIV = cei 64 useri inscrisi pana acum.
INCREDIBIL DE NEATRACTIV cu ce-i egal? Basketball


Ultima editare efectuata de catre another in Sam 15 Mai 2010, 4:32 pm, editata de 1 ori
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:32 pm

aurora a scris:Atunci dezvolta si tu, si Another, conflictul vostru DE PE FORUM.
HAI SA DISCUTAM DESCHIS, CU TOATE CARTILE PE FATZA, DACA ALTFEL NU SUNTETI IN STARE SA VA LAMURITI.
Aruncati numai cu semi-cuvinte, cu suspiciuni si neincrederi, va fitiliti reciproc.

Spuneti deschis si clar ce va roade!
Pe mine nu ma roade nimic. Eu n-am nimic cu nimeni. Eu doar raspuns cu aceeasi moneda cu care sunt platit. M-am saturat sa intorc si celalalt obraz. Mi se arata neincredere, suspiciune, fitileala. Si eu pot arata acelasi lucru chiar daca nu cred in ele. Cand se va termina cu aceste efecte atunci voi pune si eu punct. Pana acum doar unii au aratat pe forum respect celorlalti. E cazul ca respectul sa fie reciproc.... pentru toata lumea.

PS : Un exemplu. Pot sa ma porcaiesc cu Stefan, cu Radu, cu Chinna, sau cu oricare altul provenit de pe GSP. Stiti ce se va intampla in urmatorul mesaj al unuia din noi ? O invitatie la bere. Oare de ce ?
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:33 pm

another a scris:
Franz Schneider a scris:Multumesc. Totusi eu continui sa cred ca ATRACTIV = cei 64 useri inscrisi pana acum.
INCREDIBIL DE NEATRACTIV cu ce-i egal? Basketball
Cu ZERO. Nu-mi apartine si nu ma fa sa ma simt de cacat ca nu se prinde la mine. Am spus odata si nu mai repet.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:33 pm

Franz Schneider a scris:PS : Un exemplu. Pot sa ma porcaiesc cu Stefan, cu Radu, cu Chinna, sau cu oricare altul provenit de pe GSP. Stiti ce se va intampla in urmatorul mesaj al unuia din noi ? O invitatie la bere. Oare de ce ?
Mă abţin să scriu ce mi-a trecut prin cap... lol!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:34 pm

Franz Schneider a scris:
another a scris:INCREDIBIL DE NEATRACTIV cu ce-i egal? Basketball
Cu ZERO. Nu-mi apartine si nu ma fa sa ma simt de cacat ca nu se prinde la mine. Am spus odata si nu mai repet.
Poţi s-o spui de o mie de ori, Franz! Nu te cred!
Măcar n-o recunoşti!
În sfârşit... alien
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:35 pm

OK.

Aurora !
Acum nu mai spui nimic ?
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:37 pm

another a scris:
Franz Schneider a scris:
another a scris:INCREDIBIL DE NEATRACTIV cu ce-i egal? Basketball
Cu ZERO. Nu-mi apartine si nu ma fa sa ma simt de cacat ca nu se prinde la mine. Am spus odata si nu mai repet.
Poţi s-o spui de o mie de ori, Franz! Nu te cred!
Măcar n-o recunoşti!
În sfârşit... alien
Bine Another. Cu ce te-ar incalzi daca ti-as spune acum ca tu ai dreptate, ca detii adevarul suprem, ca tu esti cel mai tare pe forum, ca fara tine forumul asta nici n-ar exista, etc, etc, etc....
Asta vrei ? Bine Another. AI DREPTATE ! IN TOATE.
Acum ai terminat ?
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:40 pm

Da! Ce anume? Very Happy

Dacă te invit la un şpriţ, ce-ai face? Hă?
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 4:41 pm

another a scris:
Franz Schneider a scris:PS : Un exemplu. Pot sa ma porcaiesc cu Stefan, cu Radu, cu Chinna, sau cu oricare altul provenit de pe GSP. Stiti ce se va intampla in urmatorul mesaj al unuia din noi ? O invitatie la bere. Oare de ce ?
Mă abţin să scriu ce mi-a trecut prin cap... lol!
Ca să fiu cinstit cu mine însumi, voiam să spun că eu nu prea beau bere..
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:44 pm

another a scris:Da! Ce anume? Very Happy

Dacă te invit la un şpriţ, ce-ai face? Hă?
Tu ce crezi ? As veni, normal. Doar un nebun ar putea refuza invitatia la "balanel". Ce dracu ma, nu-s copil. Ti-am spus, real = real, virtual = clinciuri cu Another. Dar asta stii deja. Doar detii adevarul suprem.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 4:44 pm

Degeaba te superi pe Another... am remarcat si eu acelasi luccru ca si el,
doar ca eu mi-am spus-o in gand iar el a scris-o cu "voce" tare.

Primul lucru cand ai revenit pe forum, a fost sa pui poza ta cu abba.
Mi-a placut gestul si l-am vazut ca pe un gest de reconciliere,
m-am gandit ca ai stat de vorba cu ea cu calm, in liniste, si ai aplanat
o disputa, si ca abba va reveni pe forum.
Asta m-a bucurat cand am vazut poza.
Dar m-am gandit si de ce atat de "ostentativ" ai scris "verisoara".
Sunteti chiar rude? Ar fi fain.
Ai vrut sa stabilesti locul ei pe forum? Foarte bine, ar insemna ca reusesti sa o aduci inapoi.
Nu stiu ce gand ai avut si nu vreau sa fac scenarii. poza mi-a placut si m-a bucurat.

Cat despre adusul userilor pe forum, este adevarat ca abba a adus multi useri pe forum, multi si placuti... din pacate i-a si luat cu ea cand a plecat Crying or Very sad
Si another acre dreptate cand spune asta, abba a zis ca ea a adus useri, altii nu au adus... a zis, asta este adevarul.

Dar ce sens are discutia asta? Cine a adus, cine nu a adus useri pe forum?
unii dintre noi sunt singuri-singuri si isi cauta prieteni aici pe forum.
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 4:55 pm

aurora a scris:Degeaba te superi pe Another... am remarcat si eu acelasi lucru ca si el,
doar ca eu mi-am spus-o in gand iar el a scris-o cu "voce" tare.

Primul lucru cand ai revenit pe forum, a fost sa pui poza ta cu Abba.
Mi-a placut gestul si l-am vazut ca pe un gest de reconciliere,
m-am gandit ca ai stat de vorba cu ea cu calm, in liniste, si ai aplanat
o disputa, si ca Abba va reveni pe forum.
Asta m-a bucurat cand am vazut poza.
Dar m-am gandit si de ce atat de "ostentativ" ai scris "verisoara".
Sunteti chiar rude? Ar fi fain.
Ai vrut sa stabilesti locul ei pe forum? Foarte bine, ar insemna ca reusesti sa o aduci inapoi.
Nu stiu ce gand ai avut si nu vreau sa fac scenarii. poza mi-a placut si m-a bucurat.

Cat despre adusul userilor pe forum, este adevarat ca Abba a adus multi useri pe forum, multi si placuti... din pacate i-a si luat cu ea cand a plecat Crying or Very sad
Si Another are dreptate cand spune asta, Abba a zis ca ea a adus useri, altii nu au adus... a zis, asta este adevarul.

Dar ce sens are discutia asta? Cine a adus, cine nu a adus useri pe forum?
unii dintre noi sunt singuri-singuri si isi cauta prieteni aici pe forum.

Aurora, asa cum ti-am mai spus, nu am discutat ABSOLUT NIMIC despre forum. Am hotarat doar ca trebuie sa va facem cunoscut faptul ca suntem rude si atat. Ca sa se termine odata cu carcoteala. Acum stiti si de ce i-am luat si ii iau partea de cele mai multe ori. Ceea ce va pot spune cu siguranta e faptul ca ABBA nu va mai reveni pe forum decat sporadic, mai mult pentru a citi. De ce ? Pentru ca acum are forumul ei. Da, eu i l-am creat. La rugamintea ei. Si da, eu i-l si administrez. Sper ca am voie si nu ma veti certa pentru asta.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 5:20 pm

Franz Schneider a scris:
aurora a scris:Degeaba te superi pe Another... am remarcat si eu acelasi lucru ca si el,
doar ca eu mi-am spus-o in gand iar el a scris-o cu "voce" tare.

Primul lucru cand ai revenit pe forum, a fost sa pui poza ta cu Abba.
Mi-a placut gestul si l-am vazut ca pe un gest de reconciliere,
m-am gandit ca ai stat de vorba cu ea cu calm, in liniste, si ai aplanat
o disputa, si ca Abba va reveni pe forum.
Asta m-a bucurat cand am vazut poza.
Dar m-am gandit si de ce atat de "ostentativ" ai scris "verisoara".
Sunteti chiar rude? Ar fi fain.
Ai vrut sa stabilesti locul ei pe forum? Foarte bine, ar insemna ca reusesti sa o aduci inapoi.
Nu stiu ce gand ai avut si nu vreau sa fac scenarii. poza mi-a placut si m-a bucurat.

Cat despre adusul userilor pe forum, este adevarat ca Abba a adus multi useri pe forum, multi si placuti... din pacate i-a si luat cu ea cand a plecat Crying or Very sad
Si Another are dreptate cand spune asta, Abba a zis ca ea a adus useri, altii nu au adus... a zis, asta este adevarul.

Dar ce sens are discutia asta? Cine a adus, cine nu a adus useri pe forum?
unii dintre noi sunt singuri-singuri si isi cauta prieteni aici pe forum.

Aurora, asa cum ti-am mai spus, nu am discutat ABSOLUT NIMIC despre forum. Am hotarat doar ca trebuie sa va facem cunoscut faptul ca suntem rude si atat. Ca sa se termine odata cu carcoteala. Acum stiti si de ce i-am luat si ii iau partea de cele mai multe ori. Ceea ce va pot spune cu siguranta e faptul ca ABBA nu va mai reveni pe forum decat sporadic, mai mult pentru a citi. De ce ? Pentru ca acum are forumul ei. Da, eu i l-am creat. La rugamintea ei. Si da, eu i-l si administrez. Sper ca am voie si nu ma veti certa pentru asta.
Franz, dacă aş fi obraznic, aş spune că nu mi-ai spus nimic nou! Dar nimic! Twisted Evil
Dar nu sunt obraznic...! lol!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Mihaela Sam 15 Mai 2010, 5:25 pm

Franz Schneider a scris: Pentru ca acum are forumul ei. ...
Asa si? Care era faza? Ete fleoshk! Very Happy Very Happy Very Happy
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de another Sam 15 Mai 2010, 5:27 pm

Mihaela a scris:
Franz Schneider a scris: Pentru ca acum are forumul ei. ...
Asa si? Care era faza? Ete fleoshk! Very Happy Very Happy Very Happy
Susţin! Smile
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 15 Mai 2010, 5:38 pm

Mihaela a scris:
Franz Schneider a scris: Pentru ca acum are forumul ei. ...
Asa si? Care era faza? Ete fleoshk! Very Happy Very Happy Very Happy
another a scris:
Mihaela a scris:
Franz Schneider a scris: Pentru ca acum are forumul ei. ...
Asa si? Care era faza? Ete fleoshk! Very Happy Very Happy Very Happy
Susţin! Smile
Mai, nu ma intelegeti gresit. N-am facut altceva decat sa raspuns intrebarilor Aurorei. Atat.
Nu e mare scofala. Am gresit cu ceva ? Another se "lauda" mai deunazi ca are in constructie un forum nou. Trebuia sa-l cert cumva ? Sau sa-i zic "ete fleoshc" ? N-am stiut. Ca-mi luam ...palton.


Ultima editare efectuata de catre Franz Schneider in Sam 15 Mai 2010, 5:39 pm, editata de 1 ori
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 5:38 pm

Pentru mine este ceva ABSOLUT NOU!

Si nu pot spune ca imi este indiferent!

Inca o dezamagire? Ma avertizase Abba ca voi mai avea... oare la asta s-a referit?
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de aurora Sam 15 Mai 2010, 5:42 pm

Franz Schneider a scris:
Mihaela a scris:
Asa si? Care era faza? Ete fleoshk! Very Happy Very Happy Very Happy
another a scris:Susţin! Smile
Mai, nu ma intelegeti gresit. N-am facut altceva decat sa raspuns intrebarilor Aurorei. Atat.
Nu e mare scofala. Am gresit cu ceva ? Another se "lauda" mai deunazi ca are in constructie un forum nou.
Trebuia sa-l cert cumva ? Sau sa-i zic "ete fleoshc" ? N-am stiut. Ca-mi luam ...palton.

Another nu se "lauda" ca are in constructie un forum nou, nu in sensul in care vrei tu sa spui.
Another intentioneaza sa faca un forum specific, pe ceea ce ii place lui, un forum despre condimente, retete...
asa cum are si Doina si Nicu.
N-a intentionat niciodata sa-si faca alt forum "ATRACTIV".
Desi Angela spune ca oricine isi poate face un forum, si eu chiar...
la ce mi-ar folosi? pe cine sa iau de aici sa duc cu mine?
Aici este "casuta mea"...
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Ce parere am despre acest forum - Pagina 2 Empty Re: Ce parere am despre acest forum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum