INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

+11
Andrei
Mr Nobody
Aqua Blue
neica nimeni
nicuvar
another
aurora
Franz Schneider
little light
magicianul
ABBA
15 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de nicuvar Dum 14 Feb 2010, 1:38 pm

Eu nu consider ca despicam firul in patru. Este un topic unde incercam sa ne lamurim, sa intrebam si sa invatam. De ce sa nu profitam ca ABBA este alaturi de noi si ne explica. Nimeni nu a jignit pe nimeni.
Mai ales ca era vorba de un joc.
nicuvar
nicuvar

Mesaje : 1183
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Dum 14 Feb 2010, 1:40 pm

Din greseli inveti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tocmai de aceea ne si permitem sa ne corectam intre noi si asta fara suparare.
Chiar ma gandeam acum ca o replica de-a mea in care o intrebam pe Abba daca n-ar fi mai bine sa razui strugurii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] n-ar fi super-nimerita la rubrica "Din putzul gandirii" unde se aduna perlele forumistilor. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de anamia Dum 14 Feb 2010, 1:45 pm

.....ok...voi aveti dreptate....dar daca erati in locul meu poate dreptatea nu prima..bunului simt.......una e sa corectezi aici si alta este intr un loc public....sau cum stim cu toti.......sunt prea SENSIBILA........Tot va pup si va doresc duminica placuta
anamia
anamia

Mesaje : 115
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 4:54 pm

Anamia, in veci n-ai sa ma convingi ca te grabesti sa scrii si asta e cauza greselilor de limba din mesajele tale. In loc sa pui sute de punctulete si virgulite, mai bine ai rabdare si scrii normal, cu punctuatia pe care banuiesc ca ai invatat-o la scoala primara. Si cu subiect si predicat, sa inteleaga tot romanul!

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 4:57 pm

little light a scris:Din greseli inveti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tocmai de aceea ne si permitem sa ne corectam intre noi si asta fara suparare.
Chiar ma gandeam acum ca o replica de-a mea in care o intrebam pe Abba daca n-ar fi mai bine sa razui strugurii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] n-ar fi super-nimerita la rubrica "Din putzul gandirii" unde se aduna perlele forumistilor. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Felicitari, Luminita! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Simtul autocritic si autoironia sunt atribute ale omului inteligent. Daca vrei, poti sa postezi chiar tu "perla" la locul cuvenit!

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 5:04 pm

A remarcat cineva o greseala in reclamele care apar in partea de sus a paginii forumului nostru?
Am tot asteptat sa vad daca ii sare in ochi cuiva...(fara nicio aluzie, colega!)

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Feb 2010, 5:10 pm

Depinde la care reclama te referi Abba. Ca sunt multe care ruleaza.
Eu unul nici nu le bag in seama, crede-ma. E ultimul lucru la care m-as uita in lipsa altei preocupari.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de sare.ochi Dum 14 Feb 2010, 5:16 pm

incredibil de atractiv!!
titlul spune totul despre noi..
nu e facut acordul subiect-predicat
ori noi suntem atractivi..ori doar cineva este atractiv
sare.ochi
sare.ochi

Mesaje : 1865
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 44

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 5:17 pm

Forumul, bre! Noi suntem modesti...

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 5:21 pm

Franz Schneider a scris:Depinde la care reclama te referi Abba. Ca sunt multe care ruleaza.
Eu unul nici nu le bag in seama, crede-ma. E ultimul lucru la care m-as uita in lipsa altei preocupari.

Eu le vad rapid. Deformatie profesionala!

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Dum 14 Feb 2010, 5:29 pm

ABBA a scris:A remarcat cineva o greseala in reclamele care apar in partea de sus a paginii forumului nostru?
Am tot asteptat sa vad daca ii sare in ochi cuiva...(fara nicio aluzie, colega!)
Eu n-am vazut..Inca...Dar m-ai facut curioasa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de sare.ochi Dum 14 Feb 2010, 5:43 pm

atractiv...si noi!
sare.ochi
sare.ochi

Mesaje : 1865
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 44

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Dum 14 Feb 2010, 5:45 pm

Asta am vazut...Dar Abba se referea la altceva.
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de nicuvar Dum 14 Feb 2010, 6:56 pm

Eu nu vad reclamele, asa ca nu pot sa imi dau cu parerea.
nicuvar
nicuvar

Mesaje : 1183
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Dum 14 Feb 2010, 10:44 pm

Cred ca despre reclama asta era vorba:

Crea-ti pagini web!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Crearea saitului dumneavostră pe gratis!
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Feb 2010, 10:47 pm

Ai stat mult la panda ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Dum 14 Feb 2010, 10:55 pm

Ohoo!De dimineata tot urmaresc banda de sus! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Dum 14 Feb 2010, 11:29 pm

Bravo, Luminita! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de anamia Lun 15 Feb 2010, 12:39 am

NU ma supara criticile,,,eu scriu cum vb. cand pun pauza intre cuvinte...pun puncte, mai pun de multe ori virgula ca i mai aproape ca punctul... si cam atat. eu scriu cum vorbesc,poate fara predicat..sau fara subiect,,,dar daca asta e un defect sau un stil..nu stiu. Si sa stii ABBA ,ca nu am intentia nici acum nici in veci sa te conving de ceva... daca nu ti place..scrie acasa..sau cere mi deconectarea,,,
anamia
anamia

Mesaje : 115
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Lun 15 Feb 2010, 7:01 am

De obicei, scriu pe forum. Iar deconectarea nu ti-o cer pentru ca nu am (inca) motive. In rest, e treaba ta cum comunici, insa preocuparea pentru o exprimare ingrijita e o forma de respect fata de interlocutor, respectiv partener de dialog. Nu mai pun problema respectului fata de limba materna. Acesta e deja un subiect sensibil.

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Vin 26 Mar 2010, 9:27 pm

Parca mi-era dor....



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scris de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Astazi la 8:32 pm:lol:
credeam ca fetele s-au facut intelese ele insasi


Corect: ele insele (insesi)


ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Sam 17 Apr 2010, 6:18 am

In ultima vreme , m-ati coplesit cu v-a in loc de va si cu i-a in loc de ia!
Numai note proaste o sa va dau la scris! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de ABBA Mier 21 Apr 2010, 5:57 am

Chiar nu vede nimeni ce scriu eu aici?
Acum a aparut si "v-i"!
Astept cu nerabdare sa apara si v-om.... Evil or Very Mad

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de Franz Schneider Mier 21 Apr 2010, 6:44 am

Eu sunt numai ochi !
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de little light Mier 21 Apr 2010, 8:06 am

Şi câte am mai corectat şi eu până acum... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Gresalele noastre...cu voie sau fara voie! - Pagina 3 Empty Re: Gresalele noastre...cu voie sau fara voie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum