INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

+3
res
another
Franz Schneider
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de makro Joi 22 Apr 2010, 8:24 pm

Da`, cu Laleaua ce avusasi, cautai si-n casuta ei si nu gasii nimic concludent pentru o actiune atat de nejust de radicala.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu uita, e anotimpul lalelelor....si negre
makro
makro

Mesaje : 317
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de another Joi 22 Apr 2010, 8:28 pm

makro a scris:Da`, cu Laleaua ce avusasi, cautai si-n casuta ei si nu gasii nimic concludent pentru o actiune atat de nejust de radicala.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu uita, e anotimpul lalelelor....si negre
Makro, caută-ţi de treabă! Sau ia-ţi o vacanţă.
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de makro Joi 22 Apr 2010, 8:33 pm

Buna idee, imi iau o vacanta... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro
makro

Mesaje : 317
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de another Joi 22 Apr 2010, 8:36 pm

O să ne lipseşti, dar vorba lu' Molotov: nimeni nu e de ne-nlocuit!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de makro Joi 22 Apr 2010, 8:46 pm

another a scris:O să ne lipseşti, dar vorba lu' Molotov: nimeni nu e de ne-nlocuit!
O sa va lipsesc doar partial, pentru ca ma duc pe topicul de muzica moderat de Luminitza, este acolo o sectiune draga inimii mele, manelistico-intelectuala.
Am si eu o intrebare!
Daca nu sunt pe un topic moderat de tine ( e un exemplu), ai dreptul legal de a-mi da avertisment sau ban??
Sau numai moderatorul topicului respectiv, intreb si eu pe bune.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro
makro

Mesaje : 317
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de another Joi 22 Apr 2010, 8:55 pm

makro a scris:
another a scris:O să ne lipseşti, dar vorba lu' Molotov: nimeni nu e de ne-nlocuit!
O sa va lipsesc doar partial, pentru ca ma duc pe topicul de muzica moderat de Luminitza, este acolo o sectiune draga inimii mele, manelistico-intelectuala.
Am si eu o intrebare!
Daca nu sunt pe un topic moderat de tine ( e un exemplu), ai dreptul legal de a-mi da avertisment sau ban??
Sau numai moderatorul topicului respectiv, intreb si eu pe bune.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Legal am dreptul să-ţi pun dinamită sub pernă!
Ăsta nu e un topic pentru discuţii! Valea la chat sau unde vrei tu!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de makro Joi 22 Apr 2010, 8:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], mda...
makro
makro

Mesaje : 317
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!! - Pagina 2 Empty Re: SANCTIUNI pentru USERI in... OFFSIDE !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum