INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce am venit pe acest forum ?

+15
stefan
Blake
iulia
Mr Nobody
Raul
res
Loki
sare.ochi
magicianul
ABBA
aurora
makro
another
little light
Franz Schneider
19 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Vin 26 Feb 2010, 3:32 pm

Nici eu nu sunt AS in forumuri de genul asta.
Eu sunt specializat in forumuri de acest gen : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Tot creatia mea pe o platforma vBulletin a GSP.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Loki Vin 26 Feb 2010, 3:48 pm

Franz Schneider a scris:Nici eu nu sunt AS in forumuri de genul asta.
Eu sunt specializat in forumuri de acest gen : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Tot creatia mea pe o platforma vBulletin a GSP.
219.447 utilizatori?
Cifra se referă la nick-uri efectiv create (activate) sau era vorba inclusiv de vizitatori (adică de exemplu s-a luat în calcul fiecare IP de pe care s-a accesat site-ul)?
Loki
Loki

Mesaje : 390
Data de inscriere : 25/02/2010
Localizare : neimportant.forumgratuit.ro

http://neimportant.forumgratuit.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Vin 26 Feb 2010, 3:51 pm

Fara vizitatori. Aia nu sunt contorizati. Ca si aici de altfel.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Loki Vin 26 Feb 2010, 4:28 pm

Franz Schneider a scris:Fara vizitatori. Aia nu sunt contorizati. Ca si aici de altfel.
Şi la forumuri e valabil fenomenul din viaţa reală...
E mai degrabă cunoscut Hagi decât cel care a decoperit pixul sau vaccinul împotriva turbării, deşi primul este mai des utilizat de majoritatea oamenilor decât mingea de fotbal, respectiv al doilea salvează viaţa unora...
Loki
Loki

Mesaje : 390
Data de inscriere : 25/02/2010
Localizare : neimportant.forumgratuit.ro

http://neimportant.forumgratuit.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Vin 26 Feb 2010, 4:32 pm

Asa-i la noi. La tatzi ni-i greu !!!
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Mier 17 Mar 2010, 1:04 pm

De ce am venit pe acest forum? Pentru că l-a-nchis Tristan pe-ălălalt!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Mier 17 Mar 2010, 3:57 pm

Bine ca te trezisi si tu....
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de aurora Mier 17 Mar 2010, 4:00 pm

io credeam ca cineva a gasit ceva nou [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Mier 17 Mar 2010, 4:05 pm

Franz Schneider a scris:Bine ca te trezisi si tu....
Păi, ce? Nu e închis Atractivul?
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Mier 17 Mar 2010, 4:10 pm

S-a transformat in "nisip alb" ! Dar, ce sa vezi tu....
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de res Mier 17 Mar 2010, 5:44 pm

eu am venit pentru ca imi place sa discut cu cei de aici Very Happy
res
res

Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/01/2010
Varsta : 69

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Mier 17 Mar 2010, 5:50 pm

res a scris:eu am venit pentru ca imi place sa discut cu cei de aici Very Happy
Ne-am mutat de pe Atractiv cu toţii, nu-i aşa Res? Aici au mai venit şi alţii, iar acum discutăm cu toţii!
În general este interesant!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de res Mier 17 Mar 2010, 6:04 pm

another a scris:
res a scris:eu am venit pentru ca imi place sa discut cu cei de aici Very Happy
Ne-am mutat de pe Atractiv cu toţii, nu-i aşa Res? Aici au mai venit şi alţii, iar acum discutăm cu toţii!
În general este interesant!
cred ca sunt aproape toti mutati aici, plus altii care au venit noi, dar nu asta e important, ci faptul ca se discuta in general fara sa se faca atac la persoana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
res
res

Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/01/2010
Varsta : 69

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Mier 17 Mar 2010, 6:07 pm

Franz Schneider a scris:S-a transformat in "nisip alb" ! Dar, ce sa vezi tu....
Valah!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Mier 17 Mar 2010, 6:08 pm

res a scris:cred ca sunt aproape toti mutati aici, plus altii care au venit noi, dar nu asta e important, ci faptul ca se discuta in general fara sa se faca atac la persoana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
În general, da! Şi fără să fim agresivi, aşa cum crede Abba, câteodată!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Raul Sam 20 Mar 2010, 5:09 pm

Hai sa va spun cum am ajuns si eu p-aici.

Eu am venit pe ast forum fortat dom'le. Da. Nu am putut sa scap, persoana aia, in rosu, de mai sus, si acum arat si cu mana ca sa fie clar cine, m-a incoltit, m-a legat fedeles si m-a tarat pana aici. E revoltator, oameni buni. Nu am cuvinte sa ... sa ... Nici nu stiu ce sa mai zic... Ce cuvinte, nu mai am putere, am ramas fara suflu cu gandul la spaima care am tras-o.Ah, si fuse lung drumul si cu gropi. E revoltator ce mi-a facut, indubitabil de revoltator. Very Happy Very Happy Sper sa ia cineva masuri.

Cu ocazia aceasta o salut pe persoana aia in rosu, de mai sus, de care nu scapi dar nici nu vrei I love you :Buna, little light! Smile Meriti un pupic (de) forumist!
Raul
Raul

Mesaje : 499
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de ABBA Sam 20 Mar 2010, 5:30 pm

Raul e cel mai tareeeeee! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Mesaje : 3644
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Franz Schneider Sam 20 Mar 2010, 6:45 pm

Dap. O explicatie cat se poate de inedita.
Bravo Raul !
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Sam 20 Mar 2010, 8:20 pm

Raul a scris:Hai sa va spun cum am ajuns si eu p-aici.

Eu am venit pe ast forum fortat dom'le. Da. Nu am putut sa scap, persoana aia, in rosu, de mai sus, si acum arat si cu mana ca sa fie clar cine, m-a incoltit, m-a legat fedeles si m-a tarat pana aici. E revoltator, oameni buni. Nu am cuvinte sa ... sa ... Nici nu stiu ce sa mai zic... Ce cuvinte, nu mai am putere, am ramas fara suflu cu gandul la spaima care am tras-o.Ah, si fuse lung drumul si cu gropi. E revoltator ce mi-a facut, indubitabil de revoltator. Very Happy Very Happy Sper sa ia cineva masuri.

Cu ocazia aceasta o salut pe persoana aia in rosu, de mai sus, de care nu scapi dar nici nu vrei I love you :Buna, little light! Smile Meriti un pupic (de) forumist!
Am rulat paginile înapoi şi am constatat că singura persoană în roşu sunt eu, care sunt în galben! OK! Pupici, Raul! Surprised
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de aurora Sam 20 Mar 2010, 8:25 pm

another a scris:
Raul a scris:Hai sa va spun cum am ajuns si eu p-aici.

Eu am venit pe ast forum fortat dom'le. Da. Nu am putut sa scap, persoana aia, in rosu, de mai sus, si acum arat si cu mana ca sa fie clar cine, m-a incoltit, m-a legat fedeles si m-a tarat pana aici. E revoltator, oameni buni. Nu am cuvinte sa ... sa ... Nici nu stiu ce sa mai zic... Ce cuvinte, nu mai am putere, am ramas fara suflu cu gandul la spaima care am tras-o.Ah, si fuse lung drumul si cu gropi. E revoltator ce mi-a facut, indubitabil de revoltator. Very Happy Very Happy Sper sa ia cineva masuri.

Cu ocazia aceasta o salut pe persoana aia in rosu, de mai sus, de care nu scapi dar nici nu vrei I love you :Buna, little light! Smile Meriti un pupic (de) forumist!
Am rulat paginile înapoi şi am constatat că singura persoană în roşu sunt eu, care sunt în galben! OK! Pupici, Raul! Surprised
Şi-a schimbat rochiţa roşie? Cea cu două mere roşii?
aurora
aurora

Mesaje : 7463
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Raul Sam 20 Mar 2010, 8:59 pm

another a scris:
Pupici another! Oi fi si tu in rosu, dar n-ai mere din alea, stii tu de care (de ti-i mai mare dragul sa nu le pierzi din ochi). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Raul
Raul

Mesaje : 499
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de another Sam 20 Mar 2010, 9:00 pm

Raul a scris:
another a scris:
Pupici another! Oi fi si tu in rosu, dar n-ai mere din alea, stii tu de care (de ti-i mai mare dragul sa nu le pierzi din ochi). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eram în galben, dar mi-am luat tricoul ăsta roşu şi ochelarii pentru calculator...
Şi pe Băsescu în braţe! Laughing
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de little light Sam 20 Mar 2010, 9:43 pm

Raul,m-ai făcut să roşesc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Să n-am ambâţ. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Raul Sam 20 Mar 2010, 9:52 pm

little light a scris:Raul,m-ai făcut să roşesc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Să n-am ambâţ. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
..si ce erai tu rosie, acum esti toata-n rosu. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si, little light, doar ce am fost sincer, eu. Smile
Raul
Raul

Mesaje : 499
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Raul Sam 20 Mar 2010, 9:55 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] AA, uitam pupicul pentru tine: muaaaaaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (nu e onomatopeee, e interjectie folosita de mine pentru pupat fetele "pe rosu")
Raul
Raul

Mesaje : 499
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

De ce am venit pe acest forum ? - Pagina 2 Empty Re: De ce am venit pe acest forum ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum