INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NOUTATI PE FORUM !!!

+21
Blake
sare.ochi
res
makro
Loki
Mr Nobody
iulia
TRISTAN
Andrei
Mihaela
mariana scarlat
zaraza26
another
Aqua Blue
aurora
Doina
little light
magicianul
nicuvar
ABBA
Franz Schneider
25 participanți

Pagina 25 din 27 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Urmatorul

In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de little light Joi 05 Aug 2010, 7:40 am

41.000
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de little light Mier 25 Aug 2010, 12:44 pm

42.000 Very Happy
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Mier 25 Aug 2010, 3:33 pm

Uraa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de little light Joi 26 Aug 2010, 6:20 am

Ce haios e sirul asta colorat! bounce
little light
little light

Mesaje : 6950
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 12:20 am

In ziua in care timp de 24 ore voi fi, statistic vorbind, doar eu, singurul membru logat pe forum... acest forum isi va incheia activitatea. Cu parere de rau, a fost locul unde ne-am intretinut, loc pe care nu-l mai doriti si consider ca e cea mai buna decizie.
Va multumesc pentru suportul vostru de-a lungul timpului.

LE : De exemplu, in ultimele 24 ore...

Membrii conectati in decursul ultimelor 24 ore: Another, Franz Schneider

Ziua aceea e mai aproape decat va puteti imagina.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de another Dum 14 Noi 2010, 11:03 am

Cam cât de-aproape? Smile
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 11:06 am

Pana cand nu vei mai apare nici tu logat timp de 24 ore.

LE : odata cu anuntul meu vad ca s-a repopulat forumul. Dar asta e doar de moment. Stiu.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 4:31 pm

Franz Schneider a scris:... acest forum isi va incheia activitatea. Cu parere de rau, a fost locul unde ne-am intretinut, loc pe care nu-l mai doriti si consider ca e cea mai buna decizie.
Va multumesc pentru suportul vostru de-a lungul timpului.
Of Franz!! Rolling Eyes Cat de usor e sa faci un forum si cat de greu este sa-l stergi!!! Te inteleg, daca asta te consoleaza cu ceva. Rolling Eyes
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 5:49 pm

Cum adica ....greu ? Glumesti ? Sau razi de mine ? Daca nu era Nicu cu solicitarea lui de salvare a anumitor chestii de pe forum ... era sters demult. Forumul tau parca e copia fidela a acestuia. N-am niciun resentiment. Daca lumea a ales sa fie pe forumul tau si nu pe asta pe care l-am creat pentru ei in primul rand, atunci cand "Atractivul" lui Tristan dadea semne vadite de "oboseala"... e alegerea lor si le-o respect. Astfel incat ...nu ma consola. N-ai de ce. Astept doar ca Nicu sa ma anunte ca si-a terminat de salvat ce avea de salvat si ...restul ramane istorie.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 6:12 pm

Franz Schneider a scris:Cum adica ....greu ? Glumesti ? Sau razi de mine ? Daca nu era Nicu cu solicitarea lui de salvare a anumitor chestii de pe forum ... era sters demult. Forumul tau parca e copia fidela a acestuia. N-am niciun resentiment. Daca lumea a ales sa fie pe forumul tau si nu pe asta pe care l-am creat pentru ei in primul rand, atunci cand "Atractivul" lui Tristan dadea semne vadite de "oboseala"... e alegerea lor si le-o respect. Astfel incat ...nu ma consola. N-ai de ce. Astept doar ca Nicu sa ma anunte ca si-a terminat de salvat ce avea de salvat si ...restul ramane istorie.
Cum adica e copia fidela? Sunt doar cativa useri care au activat si aici (o parte, si nu eu am inceput divizarea). E si pe alta platforma si mai sunt si alte diferente. A, si tu oricum esti binevenit acolo!.
In rest daca tu poti sa-l stergi in timp ce toti iti spun: "Nuuu te rog, nu-l sterge! sau chiar se supara" atunci te felicit, esti tare!

Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 6:25 pm

Ma refeream la formatul forumului Mihaela. Toti imi spun sa nu-l sterg ? De aia se imbulzesc cu totii sa posteze aici ? Unii, inscrisi pe forumul tau, nici nu mai catadicsesc sa treaca pe aici, ca sa nu mai amintesc ca n-au mai postat un mesaj de secole intregi. Astfel incat... oare de ce sa-l mai pastrez ? Numai ca sa ocupe loc in spatiu ? Tu ce ai face in locul meu ? Nu de alta dar, intr-o buna zi s-ar putea ca si forumul tau sa aiba soarta acestuia.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 6:45 pm

Franz Schneider a scris:Ma refeream la formatul forumului Mihaela. Toti imi spun sa nu-l sterg ? De aia se imbulzesc cu totii sa posteze aici ? Unii, inscrisi pe forumul tau, nici nu mai catadicsesc sa treaca pe aici, ca sa nu mai amintesc ca n-au mai postat un mesaj de secole intregi. Astfel incat... oare de ce sa-l mai pastrez ? Numai ca sa ocupe loc in spatiu ? Tu ce ai face in locul meu ? Nu de alta dar, intr-o buna zi s-ar putea ca si forumul tau sa aiba soarta acestuia.
Formatul e aproximativ la fel pentru ca nu-mi plac forumurile care au o structura arborescenta cu o adancime foarte mare in care poti sa te pierzi.

Franz, nu stiu de ce sa-l mai pastrezi. Insa stiu sigur ca daca il stergi vor fi persoane care vor protesta. Si sunt convinsa ca exista posibilitatea ca orice forum sa aiba aceeasi soarta. Orice este posibil. Smile Oricum, acum decizia iti apartine Smile.
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 6:54 pm

Nu mi-ai raspuns la intrebarea : ce ai face in locul meu ?
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 7:27 pm

Franz Schneider a scris:Nu mi-ai raspuns la intrebarea : ce ai face in locul meu ?
E greu de spus, Franz. Depinde de multe lucruri. Nu stiu daca ar fi situatia la fel.
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 7:43 pm

Despre ce situatie e vorba in propozitie Mihaela ?
Plecarile intempestive de pe forum ale unora dintre forumisti ?
Uite, spre exemplu, ai observat cred ca eu nu postez pe forumul tau din "cauza" de Abilbal. Pur si simplu nu pot posta acolo unde posteaza cel care, miseleste, m-a inlaturat de pe un forum pe care mi-am expus opiniile in mod explicit si mi-au fost interpretate gresit. Nu suntem compatibili si basta. Incerc pe cat pot sa-l evit desi, sincer sa fiu, ma cam "mananca tastatura" sa-i dau peste nas, cat e el de batran. Totusi, n-o sa-ti fac pocinogul asta. De ce ? Din bun simt.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 8:26 pm

Franz Schneider a scris:Despre ce situatie e vorba in propozitie Mihaela ?
Plecarile intempestive de pe forum ale unora dintre forumisti ?
Uite, spre exemplu, ai observat cred ca eu nu postez pe forumul tau din "cauza" de Abilbal. Pur si simplu nu pot posta acolo unde posteaza cel care, miseleste, m-a inlaturat de pe un forum pe care mi-am expus opiniile in mod explicit si mi-au fost interpretate gresit. Nu suntem compatibili si basta. Incerc pe cat pot sa-l evit desi, sincer sa fiu, ma cam "mananca tastatura" sa-i dau peste nas, cat e el de batran. Totusi, n-o sa-ti fac pocinogul asta. De ce ? Din bun simt.
Pai fiecare forum are povestea lui, Franz. Iar eu nu am vazut sa se plece intempestiv de aici de pe forumul tau. S-a plecat incet, in timp. Stii si tu, unii suntem mai apropiati intre noi si ne adunam si noi in grupuri.

Cat despre Abby, nu stiu exact povestea ta, eu am mai facut pauze cat am fost in sesiune sau am avut mai mult de invatat si chiar n-am prins, ca sa spun asa, incidentul tau de pe lumina lumii. Insa Abby este cel mai vechi (si foarte apropiat) prieten al meu. Nu pot decat sa spun ca imi pare rau, pentru ca eu as vrea ca si tu sa fii acolo. Sincer!
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Dum 14 Noi 2010, 8:40 pm

Mihaela a scris:Cat despre Abby, nu stiu exact povestea ta, eu am mai facut pauze cat am fost in sesiune sau am avut mai mult de invatat si chiar n-am prins, ca sa spun asa, incidentul tau de pe lumina lumii. Insa Abby este cel mai vechi (si foarte apropiat) prieten al meu. Nu pot decat sa spun ca imi pare rau, pentru ca eu as vrea ca si tu sa fii acolo. Sincer!
Din pacate ...nu se poate. Pe LL am fost banat de Abi pe vecie, in cardasie cu Emil. Nici nu-mi pare rau ca nu mai sunt acolo. Iar pe forumul tau voi fi, sporadic, doar acolo unde nu ma incrucisez cu mosul.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Mihaela Dum 14 Noi 2010, 8:51 pm

Franz, faci cum doresti tu si numai tu! Very Happy Rolling Eyes
Mihaela
Mihaela

Mesaje : 2743
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de sare.ochi Mar 16 Noi 2010, 10:21 pm

buna seara Franz Smile
eu mai intru aici, din cand in cand, doar de dor, desi pare absurd
mi-e dor dar aici e atata liniste ca nici nu vreau sa dau buzna si doresc sa ies in varful picioarelor, ca sa nu rascolesc praful
sare.ochi
sare.ochi

Mesaje : 1865
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 44

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de TRISTAN Joi 25 Noi 2010, 5:16 pm

Mda...Maestre Franz, ai ajuns la o situatie limita.
Te intrebi de ce nu mai ai useri? Laughing Eu cred ca raspunsul il cunosti destul de bine. Sau daca nu il cunosti il poti intreba pe bunul tau prieten...am uitat cum ii zice...aaa...another, asa. Ar fi destul de distractiv sa va vad pe amandoi cum schimbati impresii ...singuri singurei pe "incredibil de atractiv" asa cum de fapt v-ati dorit.
Va urez distractie placuta desi nu aveti cine stie ce motive - ati dat dovada de management defectuos. Twisted Evil
TRISTAN
TRISTAN

Mesaje : 25
Data de inscriere : 03/01/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de another Vin 26 Noi 2010, 8:53 am

TRISTAN a scris:Mda...Maestre Franz, ai ajuns la o situatie limita.
Te intrebi de ce nu mai ai useri? Laughing Eu cred ca raspunsul il cunosti destul de bine. Sau daca nu il cunosti il poti intreba pe bunul tau prieten...am uitat cum ii zice...aaa...another, asa. Ar fi destul de distractiv sa va vad pe amandoi cum schimbati impresii ...singuri singurei pe "incredibil de atractiv" asa cum de fapt v-ati dorit.
Va urez distractie placuta desi nu aveti cine stie ce motive - ati dat dovada de management defectuos. Twisted Evil
Da, am dat dovadă de un management defectuos. Noi! Eu şi Franz. Tu, în schimb, ai manageriat mai bine, când ai avut ocazia. lol!
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Franz Schneider Vin 26 Noi 2010, 9:02 am

Eu ma abtin de la comentarii. Nu de alta dar eu stiu ceva ce lui TRISTAN ii lipseste din cunostintele mai apropiate. Hai sa te vad TRISTAN daca iti dai seama despre ce ar putea fi vorba.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de TRISTAN Vin 26 Noi 2010, 1:07 pm

Franz...daca incepem sa schimbam mesaje belicoase cu siguranta se revigoreaza forumul. Si nu stiu daca sunt dispus sa o fac. O sa ma gandesc...
In rest, cum zici si tu...ma f**e destul Basescu si guvernul, nu discut "discutii". O poti face cu prietenul tau. Twisted Evil
TRISTAN
TRISTAN

Mesaje : 25
Data de inscriere : 03/01/2010

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de another Vin 26 Noi 2010, 1:46 pm

TRISTAN a scris:Franz...daca incepem sa schimbam mesaje belicoase cu siguranta se revigoreaza forumul. Si nu stiu daca sunt dispus sa o fac. O sa ma gandesc...
In rest, cum zici si tu...ma f**e destul Basescu si guvernul, nu discut "discutii". O poti face cu prietenul tau. Twisted Evil

Ce supărat eşti, Tristan! No
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de another Vin 26 Noi 2010, 1:47 pm

Franz Schneider a scris:Eu ma abtin de la comentarii. Nu de alta dar eu stiu ceva ce lui TRISTAN ii lipseste din cunostintele mai apropiate. Hai sa te vad TRISTAN daca iti dai seama despre ce ar putea fi vorba.

Din câte încercări are voie? Laughing
another
another

Mesaje : 5532
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 59
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

NOUTATI PE FORUM !!! - Pagina 25 Empty Re: NOUTATI PE FORUM !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 27 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum