INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!
INCREDIBIL DE ATRACTIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Retete pentru toate gusturile

2 participanți

In jos

Retete pentru toate gusturile Empty Retete pentru toate gusturile

Mesaj Scris de nicuvar Lun 25 Ian 2010, 8:00 pm

M-am bucurat mult cand Franz a deschis aceasta sectiune a forumului.
Dar nu cred ca aici, la Bucataria gurmanzilor, doar Nicu si Doina sa se laude cu retetele lor. Daca doriti sa vedeti o reteta preparata de Doina, o puteti face pe blog. Dati cautare si gasiti aproape tot ce doriti.
Eu am sperat ca la Bucataria gurmanzilor vom face schimb de retete, ca ne ajutam reciproc cu sfaturi, cu idei. Am vazut in alte locuri, aici, discutii despre mancaruri, cum faci una, cum faci alta ... De ce nu am purta aceste discutii aici?
Orice idee aveti o puteti scrie aici, in bucatarie. Trebuie sa recunosc ca am "furat" ideea Aurorei cu dulceata de ardei iute, ca ma intereseaza mirodeniile lui Another, retetele postate de Abba si multe, multe altele.
Si stiti ce se intampla? De multe ori nu reusesc sa le vad pe toate si foarte multe idei bune se pierd. Nu e un forum culinar, dar daca avem aceasta sectiune, de ce sa nu scriem aici? Va rog sa luati in considerare aceasta propunere.
Va multumesc.
nicuvar
nicuvar

Mesaje : 1183
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Retete pentru toate gusturile Empty Re: Retete pentru toate gusturile

Mesaj Scris de Franz Schneider Lun 25 Ian 2010, 9:24 pm

Cand am deschis aceasta sectiune m-am gandit la voi, Doina si Nicu, sa intregiti cu retetele voastre si sa intretineti viu interesul culinar al userilor nostri. V-am ales pentru ca pe voi va cunosteam si pentru ca aveam nevoie de oameni cu experienta in domeniu. Nu neg faptul ca printre noi sunt si alti useri pregatiti, buni cunoscatori in ale bucatariei carora le port un deosebit respect.
Franz Schneider
Franz Schneider
Admin

Mesaje : 9125
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 62
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum